Hedef

Hedefimiz, kurulduğumuz günden bu yana, ev taşıma sektöründe standartları belirlemek ve tam müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektir. Unutmayın; evden eve taşıma sıradan bir iş gibi görünse de aslında hem sizin hem eşyanız açısından çok önemlidir.


Şirket Profili

Ev-Taş, sizlerin evden eve taşıma ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamak taşınma işini bir dert olmaktan çıkarıp keyif alınabilecek bir işleme dönüştürebilmek amacıyla İzmir’ de kurulmuştur. Şehrin her iki tarafında bulunan müşterilerimize eşit zamanda en iyi hizmeti verebilmek için Karşıyaka’daki Ofisimize ilaveten Güzelyalı Ofisimiz de hizmetinizdedir.

EV-TAŞ ile tüm taşımalarınız "all risk" teminat sigortalı

sigorta

Taşımalarımız Yapı Kredi Sigortası güvencesiyle taşınmaktadır. Şehiriçi, şehirlerarası veya uluslararası yapılan tüm taşımalarımızda “All Risk” teminat sigorta klozu mevcuttur. Sigorta teminatımız 40.000 – 60.000 TL aralığında olup, ekspertiz sonucunda gerek görülürse bu meblağ arttırılacaktır.
NOT: “Dar kapsamlı kamyon klozu” sadece nakliye esnasında olabilecek kazalara karşı yapılan bir sigortadır.

sigorta

Sadece Karşıyaka ve Güzelyalı şubelerimizde hizmetinizdeyiz. Türkiye'nin başka yerinde şubemiz yoktur.

Ücretsiz Ekspertiz

ekspertiz

Ekspertiz, firmamızla taşınacak olan tüm müşterilerimize, gün içinde müsait olacakları bir zamanda, ücretsiz olarak verdiğimiz bir hizmettir. Bu hizmetteki amacımız eksperlerimizin eşyaların halihazırda bulunduğu adrese gidip fiyat oluşturabilmeleri ve eşyaların toplam hacmini tespit edebilmeleridir.

Kredi Kartı

kredi

Kredi kartı ile ödeme:
    a- Mobil pos
    b- Mail- Order
    c- Ofislerimizden
NOT: Kredi kartlarında 6 taksite kadar ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

GPS Sistemi

depo

Tüm araçlarımızda GPS sistemi vardır.

Marka Yenileme ve Yetki Belgesi

depo depo